'Başkan Mahallemizde' projesi ilgi görüyor

‘Başkan Mahallemizde’ projesi çerçevesinde mahalleleri tek tek gezen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Gündoğdu sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılanan Başkan Dündar, mahalle meydanında oturarak vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti, sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

'Başkan Mahallemizde' projesi ilgi görüyor

Gündoğdu Mahallesi’ne yaptığı ziyarette vatandaşların sıcak ilgisi ile karşılanan Başkan Mustafa Dündar, mahalle meydanında oturarak vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti. Sohbet sırasında herkesin sıkıntısına ve isteklerine kulak veren Başkan Dündar, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Osmangazi’deki her mahalleye hizmet götürdük. Götürmeye de devam ediyoruz. Osmangazi sınırları içerisinde yer alan 27 köyümüz geçtiğimiz yıl Bütünşehir Yasası’ ile birlikte mahalle statüsüne geçerek belediyemiz sorumluluk alanına girdi. Gündoğdu da bu 27 köyümüzden bir tanesi. Osmangazi Belediyesi olarak, sorumluluk alanımıza giren köylerimizde vatandaşlarımız ile görüşüyor ve mahallelerimizin eksiklerini tespit ediyoruz. Mahallelerimizin yeni hizmetler alması için çalışmalar yürütüyoruz” diye konuştu.

Gündoğdu Mahallesi Muhtarı Erkan Kötökli de Osmangazi Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerden Gündoğdu Mahallesi’nin de payına düşüne aldığını belirterek Başkan Dündar’a teşekkür etti.7 Mayıs 2015 Perşembe 12:52

http://www.yesilbursadergisi.com/haber/baskan-mahallemizde-projesi-ilgi-goruyor-380.html