Dizi çekimlerinin adresi Bursa

Bursa sahip olduğu tarihi ve doğal güzelliklerle film platosuna döndü. Kara Para Aşk dizisinin finali Mudanya'da çekilirken, ekranlarda yeni başlayan Sen Benimsin dizisi de Cumalıkızık ve Gölyazı'da çekiliyor.

Dizi çekimlerinin adresi Bursa

ATV’nin ilgiyle izlenen Kara Para Aşk dizisinin son bölüm çekimi Mudanya’da gerçekleştirildi. Başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek, dizinin finalinde Mudanya’da kamera karşısına geçtiler.

Mudanya Giritli Mahallesi’nde kiralanan bir yalıda ve yalıya ait sahilde çekilen düğün sahnesinin yer aldığı finalde, dizinin iki yıldızı Elif ve Ömer sonunda evlenip muratlarına erdi. Bu sahne için beyaz gelinlik giyen ve güzelliğiyle göz kamaştıran Tuba Büyüküstün’e, Mudanyalı hayranları büyük ilgi gösterdi. 

Bazı sahnelerin Tirilye’de de çekildiği Kara Para Aşk dizisi ekibi üç gün boyunca gece geç saatlere kadar çalıştı. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek, kaldıkları otelden çıkıp setteki karavanlarına giderlerken, yasak olmasına rağmen bazı fanatik hayranlarını kırmayarak hatıra fotoğrafları da çektirdiler.

 

Öte yandan, Fox TV’de yeni başlayan “Sen Benimsin” adlı dizinin çekimleri de Cumalıkızık ve Gölyazı’da gerçekleştiriliyor.

Yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın yaptığı dizinin başrol oyuncuları; Gökhan Keser ve 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz. İkiliye deneyimli oyuncular da eşlik ediyor. Dizinin çekimlerinin oldukça güzel devam ettiğini, Bursalıların yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını söyleyen Sabancı, bu durumun ekip olarak çok hoşlarına gittiğini, filmin de beğeniyle takip edilmesini umut ettiklerini dile getiriyor. 

Bilindiği üzere; Mudanya, Tirilye, Cumalıkızık ve Gölyazı'da daha önce de birçok dizi, film, klip çekilmişti.5 Temmuz 2015 Pazar 16:37

http://www.yesilbursadergisi.com/haber/dizi-cekimlerinin-adresi-bursa--417.html