Altınkum sahili tertemiz oldu

Mudanyalıların daha temiz ve daha sağlıklı ortamda vakit geçirmeleri amacıyla Altınkum sahilinde biriken yosun ve çöpler temizlendi.

Altınkum sahili tertemiz oldu

Mudanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mudanyalıların daha temiz ve daha sağlıklı ortamda vakit geçirmeleri amacıyla Altınkum sahilinde biriken yosun ve çöpleri temizleyerek, Mudanyalıların ve tatilcilerin kullanımına sundu.

Ekipler, iş makineleri ile Altınkum sahil şeridini boydan boya temizleyip, yosunlardan arındırıp, çöplerini toplayarak, Mudanya’ya ve Mudanyalılara yakışır hale getirdi.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Dünya barış şehri belediye başkanı olarak, Mudanyalı hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak, yaşanabilir bir Mudanya yaratmak amacıyla gece gündüz demeden, sorumluluk alanımızda olsun veya olmasın bölge ayırımı yapmadan her yere ulaşmaya çalışıyoruz. Sahillerimizin temizliği ve bakımı gibi tüm yetkinin Büyükşehir Belediyesi uhdesinde olmasına rağmen, Altınkum sahilinde biriken ve kirlilik yaratan yosun, çöp ve çevre temizliği çalışmalarını Mudanya Belediyesi olarak biz gerçekleştirdik. Amacımız, Dünya Barış Şehri Mudanya’da, Mudanyalı hemşehrilerimizin daha temiz bir kentte yaşamasını sağlamaktır” diye konuştu.24 Temmuz 2015 Cuma 20:34

http://www.yesilbursadergisi.com/haber/altinkum-sahili-tertemiz-oldu-431.html