Ana Sayfa » KÜLTÜR-SANAT » Yeşil Bursa Dergisi Yayın Kurulu toplandı

Yeşil Bursa Dergisi Yayın Kurulu toplandı

Yeşil Bursa Dergisi yayın kurulu ve yazarları, yeni sayısının içeriğini ele almak üzere bir araya geldiler. Ördekli Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda, Bursa'nın değerlerine ilişkin araştırma çalışmalarıyla ilgili istişarede bulunuldu.

 
 
Yeşil Bursa Dergisi Yayın Kurulu toplandı

Yeşil Bursa Dergisi Yayın Kurulu ve yazarları, yeni çıkacak 12. sayının içeriğini değerlendirmek üzere bir araya geldi.

Ördekli Kültür Merkezi’nde toplantı yapan kurul üyeleri, Bursa’nın kent tarihi ve kültürüne ışık tutacak yeni araştırma çalışmaları ve konularla ilgili sohbet edip görüş alışverişinde bulundular. Bursa’nın değerlerinin gelecek kuşaklara aktarılması için yeni sayıların içeriğinde daha güzel neler yapılabilir konusu ele alındı.

Her biri kendi alanında araştırmacı, yazar ve kitap sahibi olan yazarlar, Bursa’nın birçok açıdan çok büyük ve zengin bir potansiyel taşıdığına işaret ederek, bunların gündeme taşındığı kaynak niteliğindeki süreli kültürel yayınların önemini vurguladılar.

Toplantıya katılanlar; Yayın Koordinatörü Kemal Cankaya, Yayın Danışmanı Hüseyin Genç, Yayın Kurulu üyeleri ve yazarlar; Fevzi Şen, Bahtiyar Sipahioğlu, Alaaddin İsmailoğlu, Naci Pehlivan, Seyfettin Buntürk, Ali Akca, Sait Alper.

Dergide emeği olan herkes toplantıya katılırken, İnegöllü yazar Numan Kartal rahatsızlığı nedeniyle iştirak edemedi. Kitap baskı çalışması için İstanbul’da olan Murat Kavaklı ile aynı saatte farklı bir toplantısı olması sebebiyle Nezaket Özdemir de katılamadılar.


İlgili Haberler
left
right
 
26 Şubat 2016 Cuma 19:36
 
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Röportajlar
Geri İleri
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
Anket
Bursa'nın marka değeri sizce hangisi?
Uludağ
Yeşil Türbe
Ulu Cami
Muradiye Külliyesi
Cumalıkızık
Kaplıcalar
Emir Sultan
Karagöz ile Hacivat
Kapalıçarşı ve Hanlar
Bursaspor
 
 
 
 
 
Arşiv
 
 
Kurumsal

İçerik

Haberler

Yerel Yönetim

Teknoloji

Yukarı Çık